Veštenie cez telefón
Poviem Vám, čo Vás čaká
0988 612 635
Zavolajte

Hodnotenie veštice

Kartárka Izabela – výklad kariet

Zameranie: Výklad kariet | Cigánske karty | Tarotové karty

Kartárka Izabelavýklad kariet

Zameranie: Výklad kariet | Cigánske karty | Tarotové karty

Hodnotenie veštice

 

Moje meno je Izabela a som veštica s bohatými skúsenosťami. Zameriavam sa predovšetkým na výklad cigánskych a tarotových kariet ale aj na veštenie z iných druhov kariet. Ovládam však i ďalšie metódy veštenia.

Výklad kariet - nahliadnutie do budúcnosti

Asi sa pýtate, ako som sa k vešteniu vlastne dostala a ako som nadobudla moje skúsenosti, však? Odjakživa ma fascinovalo, že tu je tá možnosť nahliadnuť tam, kam ostatní nevidia. Do budúcnosti, či už blízkej alebo vzdialenejšej.

Dychtivo som hltala všetky možné publikácie o výklade kariet ale aj iných technikách veštenia. Chodila som na prednášky špičiek v obore a pozorne im načúvala. Jedna kartárka si ma dokonca natoľko obľúbila, že si ma vzala "do učenia". Dochádzala som k nej pravidelne dvakrát do týždňa a preberali sme, čo nové som sa stihla naučiť.

Potom to prišlo - deň, kedy mi moja "učiteľka" prenechala jednu zo svojich zákazníčok a ja som si tak mohla vyskúšať výklad kariet "naostro". Výsledok bol absolútne skvelý a ja som od tej doby mohla pokračovať sama, na vlastní päsť bez obáv z toho, že nejakého zo zákazníkov sklamem nepresnou či nepravdivou veštbou.

Výklad kariet ovládam na majstrovskej úrovni

Dnes mám za sebou niekoľko stoviek spokojných zákazníkov a veštenie pomocou kariet je pre mňa bežnou náplňou dňa. Rada pomáham ľuďom riešiť ich problémy, s ktorými za mnou prídu. Absolútnou presnosťou mojich veštieb som si dokázala získať ich dôveru. Spočiatku sa môže zdať, že pomoci niet, ale od výkladu obvykle odchádzajú spokojní a to je to, čo ma hreje u srdca, to je ten dôvod, prečo sa výkladu venujem.

Môžem zariadiť výklad kariet tarotových či cigánskych. Karty sú môj život a dovolím si povedať, že ich výklad ovládam na majstrovskej úrovni.

Dokážem Vám poradiť a pomôcť

Dokážem Vám, tak ako mnohým volajúcim pred Vami, pomôcť v mnohých situáciách. Máte finančné problémy? Zaujíma Vás, kedy sa vaša situácia konečne zlepší? Váhate, či má spolužitie s Vaším terajším proťajškom či vzťah s vyhliadnutým partnerom vôbec zmysel? S týmito a ďalšími zásadnými rozhodnutiami či problémami Vám rada pomôžem.

Neváhajte vytočiť moje číslo, výklad kariet nám povie viac. Karty totiž nikdy neklamú.

Chcete si nechať vyložiť karty? Zavolajte mi na 0988 612 635 a poďme sa spoločne pozrieť, akým smerom sa bude ďalej uberať Váš život.

Vaše názory

vložiť príspevok

pani Andrea, Bratislava

Postretla ma kríza v manželstve. Váhala som, či mám manžela opustiť a rozvrátiť tak rodinu s dvoma malými deťmi. Pani Izabela mi poradila, aby som to v žiadnom prípade nerobila, karty jej povedali, že sa situácia zlepší. A skutočne, teraz sme s manželom už rok od krízy a žijeme konečne spokojným životom tak ako na začiatku nášho manželstva. Ďakujem za cennú radu, ktorá mi zachránila manželstvo, mojim deťom detstvo a pani Izabela odporúčam!

Monika

Veľmi mi táto pani Izabela pomohla vrelo odporúčam!

Beáta, Rožňava

Izabelku a jej všemocné karty môžem rozhodne odporučiť. Už niekoľkokrát bola mne a mojej rodine veľmi nápomocná, za čo jej ďakujem!

Mária, Spišské Vlachy

Pani Izabelu som si obľúbila potom, čo mi niekoľkokrát pomocou tarotových kariet správne predpovedala budúcnosť. Mohla som sa tak pripraviť na všetky situácie, ktoré by som bez Izabely nečakala, a všetko som s prehľadom zvládla.

pán Dušan, Bratislava

Ďakujem pani Izabelke, že mi pomohla správne sa rozhodnúť pri rizikovej investícii. Tá sa mi teraz začína pekne vyplácať!

Emília, Bratislava

Milujem cigánske karty a ich symboliku. Je tak bohatá, že sa z nej dá vyčítať skutočne čokoľvek. Som si toho vedomá, no tiež viem, že na správne pochopenie kariet je potrebných mnoho rokov skúseností. Práve tie má pani Izabele a preto som s ňou v pravidelnom kontakte.

Alžbeta, Starý Smokovec

Pani Izabela je osobou na svojom mieste. Pokiaľ potrebujete kvalitnú veštbu s dôrazom na detaily, odporúčam zavolať práve jej. Mne ale aj mojim kamarátkam už nespočetne veľa krát pomohla, za čo sme jej naozaj vďačné.

Jana Rimavska Sobota

Ziaľ som sklamana. Sms vestenie mi prezradilo len to co viem. Vraj ste tu aby ste pomohli druhym hmm za peniaze - to mi je pomoc. Pisete aky mate dar a ako radi pomahate druhym. No pomoc vyzera inak.

Agneša, Brezno

Izabelka je jednou z najlepších kartárek. Je vždy ochotná a nápomocná, rada vyrieši Vaše problémy. Mne osobne pomohla vždy a so všetkým a musím povedať, že mi už ušetrila mnoho trápenia a stresu.

Magdaléna

Pani Izabelka je veľmi nápomocná, ochotná, spoľahlivá, šikovná a príjemná osoba. Vrelo ju odporúčam.

Vložiť nový príspevok